Články

Jarní květy v zoo: koniklece a prvosenky

Jarní květy v zoo: koniklece a prvosenky

Areál zoologické zahrady se po chladném počasí konečně probouzí, na stromech a keřích raší svěže zelené listy a raně kvetoucí keře jsou obsypány květy v nejrůznějších pastelových barvách.


detail

Péče o studánku

Péče o studánku

Již několik let se děti, druhého oddělení školní družiny, starají o studánku, která se nachází v lese za nemocnicí v oblasti CHKO Český kras.


detail

Úspěšná mexická sobota

Úspěšná mexická sobota

V sobotu 25. dubna se v ústecké zoo konal Mezinárodní den Země, hlavní odpolední program byl věnován Mexiku. Důvodem bylo otevření nové expozice plazů Kalifornského poloostrova a nedaleké prodejny suvenýrů ve stylu mexických staveb, která dostala název Pueblo.


detail

Děti a předškolní kroužky – ANO nebo NE?

Děti a předškolní kroužky – ANO nebo NE?

O jeho správný rozvoj v předškolním věku se starají jak rodiče, tak také mateřská školka. Je zde ale další možnost, jak děti rozvíjet a nabízet jim různorodé podněty, a tou jsou předškolní kroužky. Nad nimi ale často visí otazník a i rodiče si mnohdy nejsou jisti, zda budou kroužky pro děti v tomto věku přínosem, nebo je naopak zbytečně zatíží. Jak se na to ale dívají odborníci, pomáhají kroužky v předškolním věku dětem opravdu k rozvoji?


detail

první     111     222     331 332 333 334 335     389     443     poslední